Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Hej. Doradźcie mi, gdzie kupię dobre, niedrogie kosmetyki naturalne. Znacie może jakieś fajne oferty? Zależy mi na adresach sprawdzonych sklepów internetowych.

Jojojo4

Posty: 1

 
Najpierw kąpiel z glinką, później pielęgnacja reszty ciała, bo lepiej kosmetyki się wchłaniają.

12erBis

Posty: 5

 
Masła się u mnie super sprawdzają. Już nie od dzisiaj wiadomo, że wiele produktów z kuchni w kosmetyczce może też mieć swój udział. Jaki przykład? Kapustą kiszoną kiedyś Wikingowie myli włosy, tym osadem :)

talagaaa

Posty: 13

 
Jeszcze spróbuj dietę udoskonalić, nawet coś płatnego, ale się przekonaj, czy nie masz trądziku od złego odżywiania. Tak też się zdarza.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Seria Renew Rose super na trądzik młodzieńczy. Testowałam u mojej córki i kuzyna, bo też szukał czegoś to poleciłam. Mam trochę doświadczenia w produkcji własnych kosmetyków i mniej więcej po składzie potrafię rozpoznać, co się sprawdzi.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Wszystkie kosmetyki ze śluzem ślimaka polecam, bo u mnie się sprawdzają przy alergii. Całe lata chodziłam z czerwoną twarzą, mocny trądzik, właśnie tendencje alergiczne i śluz ślimaka tutaj wyraźnie pomógł, chociażby coś z tej serii https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158. Musisz właśnie szukać oryginalnych serii, gdzie masz dermatologiczne potwierdzenie.

Kidi

Posty: 9

 
No właśnie też mam ciągle czerwone plecy po siłowni, ale u mnie lepiej działają emulsje i kremy z witaminą E. Czasami też cynk stosuję. Masło może też sobie dokupię. Dzięki za polecenie.

Black_Riot

Posty: 5

 
Wyniki po kosmetykach naturalnych mam pozytywne i jest naprawdę inaczej od ropopochodnego składu, który zatyka pory.

Yuri20

Posty: 2

 
Dzięki, że rozwinęłaś. A możesz napisać, jak jeszcze sobie radzisz z rozstępami, czy to Twój jedyny sposób?

kerad17

Posty: 3

 
U nich również brałam sporo zestawów do tworzenia własnych kosmetyków i doceniam. Właśnie to jest bardziej ekologiczne podejście do pielęgnacji ciała.

Piotr_21

Posty: 23