wycena firmy, szukam

wycena firmy, szukam

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda wycena firmy i kto dokładnie się tym zajmuje. Chciałbym wykonać taką wycenę, ale nie wiem, do kogo ja mam się zgłosić. Możecie polecić jakąś firm?

wer5555

Posty: 1

 
Wycena aktuarialna jest bardzo przydatna w zarządzaniu firmą, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to warto się do nich zgłosić. Warto się zgłosić przez internet.

efmef98

Posty: 11

 
Wycena firmy musi być wykonana przez licencjonowanych aktuariuszy, zatem polecam Ci tę stronę inetentową attuario.pl. Tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat tego biura aktuarialnego. Sprawdź, czy chcesz z nimi współpracować. Mi bardzo pomogli.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Wycena aktuarialna najczęściej wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, lecz musisz wybierać profesjonalne firmy.

klakla09

Posty: 11

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w dużo sprawach. Z reguły do takiego biura zgłaszają się osoby, jakie chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży, a także starając się o kredyt.

Grabow12

Posty: 2

 
Wycena aktuarialna najczęściej wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, niemniej jednak musisz wybierać fachowe firmy.

Jasio234

Posty: 3

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

Grabow12

Posty: 3