podolog Ochota, szukam

podolog Ochota, szukam

Dzień dobry, czy wiecie, który podolog może zrobić mi rekonstrukcję paznokcia? Proszę polecić mi sprawdzony gabinet podologiczny.

kuBawodzu

Posty: 1

 
Podologia właśnie zajmuje się takimi sprawami. Możesz zgłosić się do gabinetu, kiedy masz kurzajki, odciski, zrogowaciałą skórę, wrastające paznokcie, a zarówno sporo innych dolegliwości. Ja częstokroć chodzę do podologa na pedicure pielęgnacyjny.

vokalek

Posty: 3

 
Wydaje mi się, że jest jakiś podolog w dzielnicy Ochota, natomiast nie jestem do końca pewna. Może ktoś inny zdoła Ci pomóc. A byłaś w ogóle u normalnego lekarza rodzinnego?

Yuri20

Posty: 10

 
Podologia zajmuje się różnymi chorobami skórnymi u stóp. Tutaj masz linka do dobrego gabinetu podologicznego https://podogabinet.pl. Na ich stronie masz szczegółowo opisane, czym się zajmują i jakie zabiegi wykonują.

ewu1u01

Posty: 4

 
Podolog w Warszawie zajmuje się wrastającymi paznokciami, usuwaniem kurzajek, modzeli, brodawek i wiele innych schorzeń. Najlepiej wejdź na stronę podologa i sprawdź jego ofertę.

Narcyzzz

Posty: 3

 
Właśnie również słyszałem, że znajdę podolog Ochota w Warszawie. Nie wiem, gdzie się właśnie dokładnie znajduje ten budynek. Może ktoś tutaj będzie lepiej wiedział i nam podpowie dokładny adres.

rubert

Posty: 7

 
Wydaję mi się, iż z pewnością znajdziesz gabinet podologiczny w Warszawie. To miasto jest tak wielkie, iż masz tam kilku specjalistów. Wybierz tego, co ludzie najbardziej polecają.

Nikuś23

Posty: 3