Mam problem ! Hosting pod stronę

Mam problem ! Hosting pod stronę

Hej. Mój tani hosting wywołuje mi wiele problemu, a więc podjąłem decyzję, aby go zmienić. Czy na rynku są firmy, jakie gwarantują 100% uptime serwera czy jednak nie?

irecki67

Posty: 13

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj świetną ofertą hostingu, jaką dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z którego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 złotych rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie cieszy. Szkoda, że nie stać mnie na opcję Business za 249 zł, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

Donayo

Posty: 20

 
Cześć.

Hosting to usługa, której potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Duża ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

artoor

Posty: 28

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, iż wybór nie był bezproblemowym zadaniem głównie, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod spostrzeżenie, ale ostatecznie udało się.

Jacek1812

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, które okazały się faktycznie odpowiednie, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, że aktualnie co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

giena1977a

Posty: 21

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego znakomitą ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Nikolee3

Posty: 20