przepływomierz do opryskiwacza, który sklep ?

przepływomierz do opryskiwacza, który sklep ?

Od jakiegoś czasu szukam jakieś firmy, która oferuje części i akcesoria do opryskiwaczy, ale nie mogą w swojej okolicy nikogo takiego znaleźć? Może kupować przez Internet? Jak Wy sobie z tym radzicie? Dajcie mi znać jak to wygląda.

laluniek

Posty: 1

 
Od dawna zamawiam rozpylacze ALBUZ tutaj https://roltronik.pl/pl/39-rozpylacze-albuz i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Firma wie, czego potrzebuje i zawsze ma to dla mnie przygotowane.

adam86

Posty: 5

 
Z tego, co pamiętam to elektrozawory do opryskiwacza znajomy zamówił przez Internet. Nie wiem dokładnie ile go to kosztowało, ale w zwykłych sklepach nie byli w stanie mu niczego dopasować. Od dawna to wszystko u niego działa, dlatego warto tam zamawiać.

Anno Domini

Posty: 2

 
Z tego, co pamiętam to elektrozawory do opryskiwacza znajomy zamówił przez Internet. Nie wiem dokładnie ile go to kosztowało, lecz w zwyczajnych sklepach nie byli w stanie mu niczego dopasować. Od dawna to wszystko u niego działa, wobec tego warto tam zamawiać.

bialyDOM

Posty: 9

 
Jeszcze nie miałem okazji kupować części, bo mam nowy opryskiwacz, ale niedługo zbliża się serwis to pewnie coś się zamówi. Wiem, że opryskiwacz musi zawsze być gotowy do pracy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zaatakuje jakaś zaraza albo szkodniki. Często sprawdzam czy mój opryskiwacz działa i jego gotowy do działania.

wigry00

Posty: 9

 
Widziałem jakiś sklep, który prowadzi sprzedaż internetową i ma wszystko, czego potrzeba do większości modeli opryskiwaczy czy to sadowniczych czy polowych.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Według mnie trzeba polegać na sklepie, który nie tylko jest niezmiernie dobrze zaopatrzony, ale co znaczące zatrudnia osoby, jakie są obeznane w tym temacie. Nie zawsze łatwo jest dopasować części nawet, jeśli mamy numery katalogowe. Pracownicy są wówczas niezmiernie pomocni.

CHatka-eKo

Posty: 3