kolonie legnica, poszukuję!

kolonie legnica, poszukuję!

Interesuje mnie nauka pływania w Legnicy. Polecacie kogoś kto naprawdę się na tym zna? Chodzi o dziecko i taka osoba powinna mieć odpowiednie podejście, żeby się nie zraził do pływania. Czekam na propozycje.

wer5555

Posty: 4

 
U nas moja żona umie pływać, ale ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

Marioleczka

Posty: 5

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

wisła05

Posty: 15

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem faktycznie zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dziś pływała o mnóstwo lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

zeroo13

Posty: 13

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, natomiast nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie niezwykle dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niezwykle, natomiast to niezwykle przyda.

Kolekcjoner

Posty: 26

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Hunka

Posty: 5

 
Nie przepadam za wodą, niemniej jednak naprawdę dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bo to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, niemniej jednak jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

yetisize

Posty: 6

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, natomiast sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o sporo prościej i szybciej się dziecko uczy.

Jasio234

Posty: 14