ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

Przegląda ktoś z Was anonse towarzyskie? Można tam poznać kogoś ciekawego? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, ale nie ma trochę odwagi. Może ktoś z doświadczonych kolegów by mi coś o tym powiedział?

klakla09

Posty: 3

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To oznacza, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, która ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam problemów ze znalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu naprawdę bardzo, ale to bardzo zadowolony.

090913123

Posty: 3

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za duże wymagania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był problem żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i szukam dalej. Mam nadzieje, że wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

Jasio234

Posty: 5

 
My jesteśmy partą i zawsze przeszukujemy ogłoszenia towarzyskie na stronie https://samka.pl/anonse/pl. Lubimy się spotykać z osobami takimi, które miło spędzają czas. Na tym portalu jest ich naprawdę bardzo dużo, dlatego zawsze kogoś interesującego znajdujemy.

qwerty

Posty: 17

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, jakie są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można odszukać nawet anonse video. Lubię takie, bowiem wówczas już widzę, kim jest ta druga osoba i czy rzeczywiście mi się podoba. Sprawdzacie apteczność zdjęć, a wybierzecie kogoś realnego.

Spirek

Posty: 8

 
Lubię poznawać nowych ludzi. To, zatem korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, które są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, iż spotkam się z osobą ze fotografie. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

micko

Posty: 4