gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

W jaki sposób waszym zdaniem ocenić efektywność kosmetyku? Na jakiej podstawie dokonujecie wyboru do kosmetyczki?

Oleczka1

Posty: 1

 
Jestem zwolenniczką kopiowania rozwiązań, które u innych kobiet działają. Właśnie niewiele widziałam materiałów dotyczących prawidłowej, długoterminowej odbudowy skóry w warunkach domowych.

09_opelek

Posty: 4

 
Może marka Naturikke? Tworzą kosmetyki na bazie receptur potwierdzonych laboratoryjnie, ale bez testowania na zwierzętach. Marka klasy światowej, w całości polski kapitał. Monitoruję na bieżąco zmiany na rynku kosmetycznym, bo tematem interesuję się częściowo z powodów zawodowych i czasami trafiają się podobne perełki.

korasek

Posty: 8

 
Wystarczy jeden krem, a nie jakieś toniki, czy inne badziewie z drogerii, ale ten krem musi być najwyższej klasy, właśnie coś wskazanego przez was. To jest bardzo dobra strategia i nie ma takiego ciosu dla portfela.

Grabow12

Posty: 2

 
Terapia naturalna premium od czasu do czasu się przydaje. Kosmetyki trzeba czasami zmienić, żeby skóry do konkretnych składników nie przyzwyczajać za bardzo, tylko różnicować.

Jacek1812

Posty: 7

 
Bomba witaminowa na twarz, to mi się bardzo podoba. Jeszcze pomyślałam, żeby te kosmetyki uzupełnić kroplówką witaminową właśnie. Raz na pół roku można tak spróbować zadbać o siebie.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Cieszę się, że coraz więcej dobrych, polskich marek na rynku kosmetycznym powstaje. Przede wszystkim zapewniają znacznie korzystniejsze cenowo warunki pielęgnacji, a praktycznie tożsame z droższymi zabiegami medycyny estetycznej. Niedługo niektóre kosmetyki w efektywności przegonią niektóre twarde terapie, co już powoli widać.

Lupusx

Posty: 2

 
Większość kosmetyków naturalnych działa dopiero po miesiącu, u niektórych kobiet po 20 dniach, bo to wynika z przejścia składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Musisz jednak chwilę poczekać.

mikesmith0103

Posty: 5

 
Tak, Krystyna Janda promuje markę, w sumie całkiem zaufana sprawa. Nie widziałam nigdzie negatywnych opinii o tych kosmetykach, a to jednak dużo znaczy.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Staram się regularnie nakładać kosmetyki na dzień i na noc. Wcześniej tylko sporadycznie nakładałam, robiłam maseczki raz na jakiś czas, ale widzę, że jest różnica przy regularnym stosowaniu konkretnych preparatów.

Bryzyt1

Posty: 20