Surowce kosmetyczne

Surowce kosmetyczne

Witam wszystkie Panie, chce sięgnąć po jakiś hydrolat, żeby zastąpić tonik, tylko nie wiem po jaką markę ewentualnie sięgnąć. Jak macie coś sprawdzonego co możecie polecić to dawajcie znać. Ogólnie mam skłonności do różnych alergicznych reakcji więc przyda mi się coś takiego co będzie miało jak najlepszy skład skład.

Hoteowo24h

Posty: 1

 
Właściwie jeśli chodzi o hydrolaty to takie prawdziwe powinny być pozbawione chemicznych dodatków, bo wtedy nie trzeba obawiać się ich stosowania, choć wiadomo, że przed zakupem warto sprawdzić czy faktycznie są takie 100% naturalne...

aAsono

Posty: 2

 
Ja tez się przestawiłam na stosowanie różnych olejków i potwierdzam, że okazuje się, że pielęgnacja włosów, skóry może być tańsza a jednocześnie zdrowsza bo będzie naturalna. Jak dla mnie to super sprawa.

eGall

Posty: 3

 
Stosowałam już różne olejki i obecnie jeśli chodzi o mnie to najchętniej sięgam po olej jojoba bio 50 ml z oferty https://naturareceptura.pl i jestem bardzo zadowolona. W pełni naturalny, bez dodatków, a że mam problemy z suchą skórą to u mnie się super sprawdza, bo gwarantuje odżywienie na odpowiednim poziomie.

gerrry

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z produktami kosmetycznymi to ja osobiście widzę np. bardzo dużą różnicę jeśli chodzi o produkty, które są pochodzenia naturalnego a chemicznego, przede wszystkim cera dużo mniej jest narażona na podrażnienia.

Krowlo

Posty: 3

 
W sieci najłatwiej będzie znaleźć dla siebie hydrolat, bo ten wybór tam będzie największy. Ja np. bardzo pozytywnie mogę się wypowiedzieć na temat hydrolatów ziołowych, niekiedy mają mocny zapach, intensywny, ale jednocześnie to takie produkty, które działają świetnie, odżywiają skórę, jako element pod krem czy do oczyszczenia są super.

ewu1u01

Posty: 7

 
Okazuje się, że faktycznie natura daje nam tyle opcji jeśli chodzi o możliwości kosmetyczne, że warto z tego wszystkiego korzystać. Ja już długi czas mam za sobą różne dziwne próby i potwierdzam, że z naturalnych kosmetyków wiele można wyciągnąć.

gregcie@

Posty: 11