gabinet kosmetyczny kraków, proszę o pomoc

gabinet kosmetyczny kraków, proszę o pomoc

Witam. Z tego co widzę, dużo osób poleca Muneca w Krakowie. Jeżeli korzystałyście u nich z zabiegu depilacji i jesteście zadowolone, to napiszcie. W planach mam laserową depilację, ale jak na razie poszukuję depilacji woskiem w wyśmienitym gabinecie.

Jacuś

Posty: 9

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może faktycznie dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wówczas, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

edyta123

Posty: 4

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie www.munecakrakow.pl. Uważam, że to niezwykle dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

lalusiński

Posty: 13

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

noman1

Posty: 11

 
Powiem tak, że na nieszczęście nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, jaka umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie nieprofesjonalne osoby :(

Modniś

Posty: 23

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wtedy, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, bo jest doświadczoną osobą, która zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, ponieważ w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

Jasiaaa

Posty: 8