lektor angielskiego żłobek w Krakowie, znacie ?

lektor angielskiego żłobek w Krakowie, znacie ?

Czy daje coś nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie? Chodzi mi o dodatkowe zajęcia prowadzone przez specjalistów? Macie w tym jakiekolwiek doświadczenie? Czekam na Wasze opinie.

tomalix

Posty: 1

 
Dopasowanie programu nauczania jest bardzo ważne. Każdy wie, że w żłobku czy przedszkolu dzieci bardziej się bawią, ale ta zabawa musi być bardzo dobrze zaplanowana. Wtedy przyniesie same pozytywne korzyści.

Ni56o87

Posty: 2

 
Trzeba sprawdzać inne oferty, aby wybrać te osoby, które są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest bardzo duża, dlatego wybieramy osoby sympatyczne i bardzo kompetentne, a wówczas my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najbardziej powinno zależeć.

pawel253

Posty: 8

 
Trzeba sprawdzać różne oferty, aby wybrać te osoby, które są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest bardzo duża, dlatego wybieramy osoby sympatyczne i bardzo kompetentne, a wtedy my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najbardziej powinno zależeć.

Yewose

Posty: 3

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bo to wcale nie jest łatwe zadanie.

Nikuś23

Posty: 2

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma odpowiednie podejście. Zrazić dziecko można w łatwy sposób i wtedy już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

Jasio234

Posty: 3

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma stosowne podejście. Zrazić dziecko można w bezproblemowy sposób i wtedy już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

Jasio234

Posty: 6

 
Ofert z lektorami jest bardzo mnóstwo, zatem na pewno każda osoba znajdzie kogoś właściwego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, jakie mają. Dla małych dzieci nauczanie to przede wszystkim impreza.

Haze89

Posty: 16

 
U nas zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie zajmują się lektorzy z https://happystudents.pl i ich w stu procentach Wam polecam. To fachowcy, którzy rzeczywiście niesłychanie dobrze się na wszystkim znają. Są w stanie dopasować program do maluchów.

TomekK

Posty: 11

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dziś jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale wiele, natomiast zyski są ogromne. W szkole podstawowej potem dziecko ma o wiele prościej.

Fifeczek2

Posty: 12