drzwi dębowe wewnętrzne

drzwi dębowe wewnętrzne

Jak podchodziliście do zakupu drzwi przy wykończeniu nieruchomości i jak najlepiej właśnie dopasować drzwi do ogólnego stylu aranżacji? Wszystkie wskazówki ogólnie mile widziane, razem z poleceniami konkretnych modeli drzwi, które macie u siebie. Nie zaszkodzi, bo jednak w branży ciężko o przegląd wszystkiego.

Grudziii2

Posty: 1

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

irek1981

Posty: 15

 
Najciekawsze kolekcje drzwi dębowych na rynku moim zdaniem http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-wewnetrzne.html, często z dodatkowymi elementami ozdobnymi, herbami, przeszkleniami. Drzwi doskonale komponują się z zielenią, nie wymagają przesadnego serwisu. Nic z nich nie odpadnie, ani nie zmienią wyglądu przez lata. Płacisz za jakość po prostu. Idealne według mnie pod styl angielski, a teraz w Polsce coraz popularniejszy, zdecydowanie klasa premium. Polecam tego producenta, bo wykorzystują tylko atestowane, certyfikowane materiały, a każdy element podobno przechodzi ręczną selekcję. Nie dziwi mnie też, że mają tyle pozytywnych opinii na Allegro.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

090913123

Posty: 2

 
Możesz zamówić z przeszkleniem drzwi dębowe, żeby sobie udoskonalić aranżację, ogarnąć bardziej nowoczesny klimat, bo to też da się zrobić.

Zdzichu

Posty: 6

 
Sprawdź koniecznie, czy otrzymasz jakiś standard gwarancyjny. Według mnie na rok minimum. Ogólnie drzwi drewniane to większa prywatność. Oczywiście spójność drzwi zewnętrznych i wewnętrznych raczej wymagana.

Nikuś23

Posty: 3

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

Black_Riot

Posty: 4

 
Ten producent akurat ma sporo opinii pozytywnych na Allegro. Przed chwilą sprawdzałam, więc jestem bardziej zainteresowana.

qwed

Posty: 9